Provozně ekonomická fakulta MENDELU, Zemědělská 1665/1, 613 00 Brno – Černá Pole  /  20. 5. 2020

FinTech Roadmap

Informace o události

Dovolujeme si vás pozvat na bezplatnou konferenci, která se pořádá v rámci Technologické platformy komunikačních nástrojů a IoT. Konference je zaměřena na téma FinTech Roadmap, jejíž cílem je představit světové trendy v nejvíce diskutovaných oblastech finančních technologií. Připravili jsme pro Vás čtyři panelové diskuze:

  • Trendy ve FinTech,
  • Asset Management,
  • Crowdfunding/Lending,
  • Cryptocurrency.

Vystoupí například Pavel Kysilka, předseda správní rady 6DAcademy, bývalý guvernér ČNB, který v 90. letech zodpovídal za zavedení české koruny, Danuše Nerudová, rektorka Mendelovy univerzity a předsedkyně Komise pro spravedlivé důchody, Adam Šoukal ze společnosti Roger, kterému se podařilo společně s Alzou vytvořit finanční produkt pro zrychlenou úhradu faktur, tzv. Alza Invoice Financing, či Jan Budík ze společnosti Signals Network, která vytváří unikátní tržiště pro poskytování signálů k obchodování kryptoměn a mnoho dalších zajímavých osob českého FinTech.

 

Velmi rádi Vás na této konferenci uvidíme. PRO ÚČAST JE NUTNÁ REGISTRACE. Událost a registrační formulář najdete zde: https://www.ctit.cz/fintech-roadmap/.

 

Podobné události

Všechny události

Chybí tu událost, která by nám
neměla uniknout?

Dejte nám vědět na e-mail info@s-ic.cz