Inovace ve Středočeském kraji

Je spousta způsobů, jak přispět k inovaci Středočeského kraje. Který z nich si vyberete vy?

Ptejte se na cokoliv

Máte nějakou otázku ohledně svého podnikání? Zajímá vás třeba, k čemu se hodí spolupráce s výzkumným centrem? O jakou dotaci si můžete zažádat? Jak zařídit systém Smart City pro svou obec? Na všechny otázky vám rádi odpovíme, tak se nebojte zeptat!

Rozšiřujte obzory

Výzkumné instituty ze Středních Čech jsou svými výsledky známé po celém světě. Byla by proto škoda, aby se o jejich skvělé práci nedozvěděli místní. Zapojte se do výjezdních panelových diskuzí, které se pořádají po celém kraji.

Sežeňte si kreativce

Každé firmě se občas hodí mít po ruce šikovného kreativce. Chtěli byste mi pěkný obsah na svých sociálních sítích? Potřebujete nafotit produktové fotky, nebo natočit video z akce, kterou pořádáte? Zažádejte o Kreativní voucher a získejte až 300 000 Kč na služby profesionálů z naší Kreativní galerie.

Najděte si dotaci

Dali jsme dohromady kompletní přehled dotací a grantů, které se můžete získat v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Mrkněte na ně a vyberte pro svou firmu tu nejlepší možnost.

Netrapte se papírováním

Všichni to známe. Člověk chce zlepšovat prostředí kolem sebe, ale nakonec většinu svého času stráví složitým papírováním. Zapojte se do Programu Asistence, díky kterému se neztratíte v grantech, projektech a žádostech.

Začněte inovovat

Vyhlašujeme další možnost zažádat o Inovační voucher. Díky němu si můžete třeba zaplatit spolupráci s výzkumným a vědeckým subjektem nebo nakoupit nové vybavení. Zjistěte, co je pro to potřeba udělat, a začněte inovovat ještě letos.

Přidejte se do diskuze

Zástupci firem, měst, obcí a akademických nebo výzkumných institucí se setkávají na pravidelných schůzkách, kde společně pracují na zlepšení Středočeského kraje. Pokud chcete přispět také svými nápady a poznatky, staňte se členem naší Inovační platformy.

Žijte v chytrém městě

Představte si třeba přechody pro chodce napájené sluneční energií, vodní systém, který pozná, jak snížit plýtvání pitnou vodou, nebo popelnice, které dají vědět popelářům, když jsou plné. To všechno má na starosti systém Smart City. Přidejte se k probíhajícím projektům, které mají za úkol zjednodušit život ve městech a obcích.

Realizujte své nápady

Chystáte se rozvinout své aktuální podnikání novým směrem, ale nejste si jistí, jestli na to jdete správně? Máte originální vizi, ale nevíte jak ji realizovat? Zapojte se do našeho SIC LABu, ve kterém si můžete vyzkoušet, zda má právě váš nápad šanci na úspěch.

Usnadněte si práci

Pomocí moderních technologií mohou nyní firmy na dálku kontrolovat průběh své výroby, získávat informace o naskladnění zboží, nebo v reálném čase sledovat, jak je na tom jejich technické vybavení. Průmysl 4.0 je tady, tak neváhejte a zapojte se také se svým podnikem!

Příběhy inovací

Ke zlepšení jsme už pomohli nejednomu projektu. Přečtěte si příběhy úspěšných středočeských firem.

Příběhy inovací

Jak inovovat

Zeptejte se nás, jak můžete zlepšit svou firmu a nebo rovnou zažádejte o inovační a kreativní vouchery.

Vouchery
Poradna

Mapa inovačního prostředí

Kdo pomáhá inovovat
Středočeský kraj

Mapa inovačního potenciálu SČK