Aktuality, Rady a tipy  /  7. 2. 2023

Přečtěte si zbrusu nový Atlas inovačního prostředí Středočeského kraje

SIC vám představuje publikaci, která dokazuje, proč jsou střední Čechy atraktivní místo pro život i podnikání. Náš Atlas je plný užitečných dat o ekonomice a businessu, infrastruktuře či průmyslových a technologických trendech Středočeského kraje. Samozřejmě se věnujeme i lidem, kteří za prestiž našeho inovativního regionu můžou.

Středočeské inovační centrum je pyšné, že vám i letos může skrze Atlas nabídnout pohled do jedinečného kraje, který v rámci střední a východní Evropy patří mezi 5 regionů s nejvyšší inovační výkonností a který oprávněně zažívá příliv zahraničních firem. Které to jsou? Můžete si přečíst sami – nabízíme vám celý SIC Atlas inovačního prostřední Středočeského kraje 2023 zdarma ke stažení zde.

Vážení čtenáři,

prostřednictvím map, grafů, infografik a dalších vizuálních nástrojů získáte jedinečné informace o inovačním ekosystému největšího kraje České republiky. Poutavé čtení jsme pro vás doprovodili atraktivními fotografiemi, jež reprezentují vybrané inovační projekty a úspěšné klienty SIC, pro které je tento nádherný region domovem.

Přejeme vám inspirativní čtení.

Tým SIC