Inovace ve Středočeském kraji

Je spousta způsobů, jak přispět k inovaci Středočeského kraje. Který z nich si vyberete vy?

Katalog služeb výzkumných organizací

Najděte vhodného partnera pro svoje inovace mezi výzkumnými organizacemi díky katalogu a webovému portálu Věda v srdci inovací. Portál, kde můžeme vyhledat služby jednotlivých výzkumných organizací Středočeského kraje nebo si stáhnout celý katalog najdete na www.vedavsrdciinovaci.cz

Ptejte se na cokoliv

Máte nějakou otázku ohledně svého podnikání? Zajímá vás třeba, k čemu se hodí spolupráce s výzkumným centrem? O jakou dotaci si můžete zažádat? Jak zařídit systém Smart City pro svou obec? Na všechny otázky vám rádi odpovíme, tak se nebojte zeptat!

Sežeňte si kreativce

Každé firmě se občas hodí mít po ruce šikovného kreativce. Chtěli byste mi pěkný obsah na svých sociálních sítích? Potřebujete nafotit produktové fotky, nebo natočit video z akce, kterou pořádáte? Zažádejte o Kreativní voucher a získejte až 300 000 Kč na služby profesionálů z naší Kreativní galerie.

Přidejte se do diskuze

Zástupci firem, měst, obcí a akademických nebo výzkumných institucí se setkávají na pravidelných schůzkách, kde společně pracují na zlepšení Středočeského kraje. Pokud chcete přispět také svými nápady a poznatky, staňte se členem naší Inovační platformy.

Žijte v chytrém městě

Představte si třeba přechody pro chodce napájené sluneční energií, vodní systém, který pozná, jak snížit plýtvání pitnou vodou, nebo popelnice, které dají vědět popelářům, když jsou plné. To všechno má na starosti systém Smart City. Přidejte se k probíhajícím projektům, které mají za úkol zjednodušit život ve městech a obcích.

Usnadněte si práci

Pomocí moderních technologií mohou nyní firmy na dálku kontrolovat průběh své výroby, získávat informace o naskladnění zboží, nebo v reálném čase sledovat, jak je na tom jejich technické vybavení. Průmysl 4.0 je tady, tak neváhejte a zapojte se také se svým podnikem!

Příběhy inovací

Ke zlepšení jsme už pomohli nejednomu projektu. Přečtěte si příběhy úspěšných středočeských firem.

Příběhy inovací

Jak inovovat

Zeptejte se nás, jak můžete zlepšit svou firmu a nebo rovnou zažádejte o inovační a kreativní vouchery.

Vouchery
Poradna

Mapa inovačního prostředí

Kdo pomáhá inovovat
Středočeský kraj

Mapa inovačního potenciálu SČK